Kilka słów o nas

NECOM. to młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, oferująca szeroki zakres usług w branży IT i reklamy. Mimo że jesteśmy młodą firmą dysponujemy fachową wiedzą którą cały czas powiększamy. Nasze doświadczenie pomaga nam rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy z jakimi spotykamy się w naszej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy pod kątem preferencji klienta. Nasi klienci są zadowoleni z naszej szybkiej i dobrze wykonywanej pracy. Jeśli szukają państwo dobrze prosperującej i rzetelnej firmy, która podoła państwa oczekiwaniom to zapraszamy do współpracy.

W czym i jak możemy Ci pomóc?

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. W naszej ofercie znajdą państwo usługi z zakresu IT między innymi: serwis komputerowy, opieka informatyczna, tworzenia sieci komputerowych oraz zakładania monitoringów. Specjalizujemy się również w usługach reklamowych: projektowanie stron www, tworzenie sklepów oraz aplikacji internetowych. Jeśli natomiast potrzebny Ci jest projekt logo, wizytówki, plakatu, ulotki itd, nadamy kształt Twoim oczekiwaniom oraz wydrukujemy gotowy produkt.

Ale to nie wszystko. Jest coś związanego z tematyką IT lub reklamy, co mogłoby przyczynić się do Twojego rozwoju? Skontaktuj się z nami.

Współpracujemy z najlepszymi

Współpracujemy z najlepszymi drukarniami, hurtowniami, firmami hostingowymi, gwarantując wysoką jakość usług.

Drukarnia Internetowa Chroma
Dystrybucja IT i Oprogramowania
PrintUp Drukarnia Online
Serwery WWW, hosting, certyfikaty SSL - hekko.pl
Google Partner
Dystrybutor sprzętu IT, RTV oraz AGD - ABC Data SA

Zadowoleni klienci

Dbamy o naszych klientów i najwyższy standard usług bo wiemy, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą.

Soundbase - scena, światło, dźwięk, multimedia
Enduro Custom - The only RIDE one!
Jacek Kozubaj Photography
Z.U.H Ziętek Transport & Spedycja